Aprikola
(W. Kordes' Söhne 2000)

Rosa - Růže

podskupina: mnohokvěté růže (polyantky), stromkové růže výška: 61-100 cm stanoviště: přímé slunce vůně: slabá odolnost: velká remontuje: ano barva květu: žlutá, oranžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 14
Popis a péče

Opakovaně kvetoucí odrůda mnohokvěté růže, která dosahuje do 80 cm výšky a 60 cm šířky. Květy jsou velmi atraktivní pro své meruňkově žluté květy a nádhernou ovocnou vůni. Tato odrůda byla oceněna zlatou i stříbrnou medailí na mezinárodních soutěžích a v roce 2001 dostala ocenění ADR. Doporučená hustota výsadby jsou 4 rostliny na 1 m². Dnes se tato odrůda roubuje i na různé tvary kmínků.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE