The Fairy
(J. A. Bentall 1932)

Rosa - Růže

podskupina: půdopokryvné růže, stromkové růže výška: 61-100 cm stanoviště: přímé slunce vůně: slabá odolnost: velká remontuje: ano barva květu: růžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 106
Popis a péče

Neúnavně kvetoucí odrůda půdopokryvné růže, která dorůstá do 60-80cm výšky a obvykle je šiřší než vyšší. Květy jsou plné, jemně růžové barvy a bývají až po 30 kusech v jednom květenství. Doporučená hustota výsadby je 4-5 rostlina na m². S touto odrůdou se často setkáváme naroubovanou na různé výšky kmínků kdy vytváří bohatě kvetoucí převislé tvary.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE