Pomponella
(W. Kordes' Söhne 2005)

Rosa - Růže

podskupina: mnohokvěté růže (polyantky), stromkové růže výška: 61-100 cm stanoviště: přímé slunce vůně: střední odolnost: velká remontuje: ano barva květu: růžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 23
Popis a péče

Vynikající nová naprosto zdravá odrůda mnohokvěté růže, která zaujme především záplavou kouzelných drobných květů v mnohačetných květenstvích. Stala se oblíbená pro své efektní kulovité zářivě růžové květy s nostalgickým nádechem charakteru anglické růže. Tato růže byla také oceněna zlatou a stříbrnou medailí na mezinárodních soutěžích a v roce 2006 dostala ocenění ADR. Doporučená hustota výsadby je 5 rostlin na 1 m². Tato odrůda je vhodná pro roubování na různé tvary kmínků.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE