Parole
(W. Kordes' Söhne 2001)

Rosa - Růže

podskupina: stromkové růže, velkokvěté (čajové) růže výška: 61-100 cm stanoviště: přímé slunce vůně: silná odolnost: velká remontuje: ano barva květu: fialová, růžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 52
Popis a péče

Moderní velmi zdravá odrůda s těmi nejlepšími vlastnostmi tradiční velkokvěté voňavé růže. Obvykle dorůstá do 80 cm výšky a 50 cm šířky. Pyšní se neobvykle velkými květy s krásně tvarovanými centrálně stočenými okvětními listy a dlouhými ušlechtilými poupaty. Vynikající odrůda k řezu. Tato odrůda je vhodná pro roubování na různé tvary kmínků.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE