Nostalgie
(Tantau 1996)

Rosa - Růže

podskupina: velkokvěté (čajové) růže výška: 61-100 cm stanoviště: přímé slunce vůně: střední odolnost: velká remontuje: ano barva květu: bílá, fialová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 51
Popis a péče

Opakovaně kvetoucí odrůda čajová růže, která dorůstá do 70 cm výšky a 50 cm šířky. Šarmantní barevná kombinace krémově bílého středu a višňového okraje květu dodá nostalgický nádech každému aranžmá a zahradě. Vynikající odrůda k řezu. Tato odrůda je vhodná pro roubování na různé tvary kmínků. Má vysokou odolnost vůči černé skvrnitosti.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE