Lions Rose
(W. Kordes' Söhne 2002)

Rosa - Růže

podskupina: mnohokvěté růže (polyantky), stromkové růže výška: 31-60 cm stanoviště: přímé slunce vůně: střední odolnost: velká remontuje: ano barva květu: bílá, růžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 88
Popis a péče

Opakovaně kvetoucí odrůda růže, která dosahuje do 60 cm výšky a 50 cm šířky. Kvete neutuchající záplava květů v pastelově růžové barvě. Doporučená hustota výsadby je 5 rostliny na 1 m². Tato odrůda byla oceněna zlatou a stříbrnou medailí na mezinárodních soutěží a v roce 2002 dostala ocenění ADR. Často se objevuje též jako stromková růže roubovaná na různé tvary kmínků.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE