Larissa
(W. Kordes' Söhne 2008)

Rosa - Růže

podskupina: půdopokryvné růže, stromkové růže výška: 61-100 cm stanoviště: přímé slunce vůně: slabá odolnost: velká remontuje: ano barva květu: bílá, růžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 81
Popis a péče

Vynikající naprosto zdravá odrůda půpokryvné růže, nevyžadující žádnou péči, která obvykle dorůstá do 80 cm výšky a 60 cm šířky. Šarmantní růžová barva květů, které mají charakter anglické růže. V roce 2008 dostala ocenění ADR a byla oceněna zlatou medailí na mezinárodní soutěži. Doporučená hustota výsadby je 3 - 4 ks na 1 m². Často se objevuje též jako stromková růže roubovaná na různé tvary kmínků.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE