Garden of Roses
(W. Kordes' Söhne 2006)

Rosa - Růže

podskupina: mnohokvěté růže (polyantky), stromkové růže výška: 31-60 cm stanoviště: přímé slunce vůně: slabá odolnost: velká remontuje: ano barva květu: bílá, oranžová
 
 
 
 
Katalogové č.:  RU 16
Popis a péče

Velmi atraktivní moderní odrůda růže s lososovou barvou květů a s nostalgickým charakterem anglické růže. V roce 2001 dostala tato růže ocenění ADR. Doporučená hustota výsadby je 4 - 5 rostlin na 1 m². Vhodné použití je do malých zahrad, do květináčů na balkóny a terasy. Dnes se tato odrůda roubuje i na různé tvary kmínků.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE