Doba sklizně
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Napoleonova
Prunus - Třešeň

podskupina: peckoviny rod: třešně dělení: chrupky podnož: slabě rostoucí opylovač: Karešova, Stella, Van, Vanda resistentní: ne
 
 
 
 
Katalogové č.:  OD 54
Popis a péče

Tato odrůda vznikla jako náhodný semenáč v 18. století v Německu. Stromy vytváří dosti husté a vysoce kulovité koruny. Plody jsou středně velké až velké, nepravidelné a žlutočervené. Chuť je navinule sladká, příjemně aromatická, někdy mírně natrpklá. Jedná se o mrazuvzdornou odrůdu a plody jsou vhodné pro všestranné použití. Ve vlhčích oblastech plody silně praskají a trpí moniliovou hnilobou.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE