Doba sklizně
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Burlat
Prunus - Třešeň

podskupina: peckoviny rod: třešně dělení: polochrupky podnož: slabě rostoucí opylovač: Karešova, Kaštánka, Van resistentní: ne
 
 
 
 
Katalogové č.:  OD 51
Popis a péče

Tato odrůda byla nalezena v třicátých letech ve Francii. Stromy vytváří velké, rozložité, kulovité koruny. Plody jsou velké, kulaté až srdčité a mají hnědočervenou až tmavě rudou barvu. Chuť je je navinule sladká, aromatická a velmi dobrá. Odolnost k zimním mrazům je střední. Při včasné sklizni plody nebývají napadány vrtulí třešňovou. Stromy doporučujeme vysazovat do sušších oblastí a na polohy kde se nevyskytují pozdní jarní mrazíky. Plody jsou vhodné pro jak pro přímý konzum, tak i pro kompotování.

Katalog rostlin
Není aktuální nabídka rostlin.
Katalog je primárně určen k poskytování informací.
Děkujeme za pochopení
 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítáme Vás v elektronickém katalogu rostlin. Katalog je určen k poskytování informací o nabízených rostlinách v našem zahradnickém centru. Jak z pohodlí domova na internetu, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Rostliny je možné vyhledávat podle názvu, zařazení do skupin, podle vlastností a jejich kombinací. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.
Tým zahradnického centra

KATALOG ROSTLIN OBSAHUJE